ZPRms.pl

Zawsze proste rozwiązania mieszkania i salonów

Porady budowlane

Jaki prezent na święta dla mężczyzny?

I znów niepostrzeżenie nadszedł moment, gdy trzeba zabawić się w Świętego Mikołaja i wybrać prezenty dla całej rodziny i dla ukochanego. Reklamy podpowiadają perfumy, mąż zachłannie patrzy na póki w dziale z narzędziami, a rozsądek podpowiada nową koszulę, bo przecież przyda się do pracy no i świetnie jest powybierać ubrania, nawet jeśli nie dla siebie… Oto garść pomysłów na świąteczną niespodziankę dla niego.

Męska klasyka – ubrania, narzędzia, perfumy

Nie oszukujmy się – klasyczne trio naprawdę będzie w porządku: ubrania, narzędzia, kosmetyki. Szczególnie, że możesz przypuścić te pomysły przez pryzmat upodobań ukochanego. Nawet skarpetki będą świetnym pomysłem, jeśli np. będą miały zindywidualizowany nadruk albo kolor nareszcie idealnie dobrany do poszetki nowego garnituru. Co do narzędzi – nie decyduj się raczej na zestawy „wszystko w jednym”, bo szybko dowiesz się od małżonka, że jak coś jest do wszystkiego… Pomyśl raczej o jakimś specjalistycznym sprzęcie – może wyrzynarka włosowa dla artystycznej duszy kochającej drewno, może szlifierka krawędziowa dla perfekcjonisty albo piła łańcucha? To na pewno będzie powód do dumy i temat rozmów z kolegami. Wreszcie kosmetyki – śmiało możesz z okazji świąt poszaleć z perfumami. Idź za głosem własnego serca albo za najnowszymi trendami – i tak dobrej jakości perfumy nie zawiodą.

Czytaj także  Wybór najlepszego ogrodzenia. Na co zwrócić uwagę?

Ekstrawaganckie pomysły

Jeśli Twój ukochany jest fanem adrenaliny – możesz wykupić mu voucher do niebezpiecznej przygody – może skok ze spadochronu, lot szybowcem, noc w namiocie przywieszonym do skały? Wiele firm ma w ofercie w najróżniejsze sporty ekstremalne, wycieczki ciekawymi szlakami czy małą wojenkę typu paintball. Jeśli Twój partner jest fanem seriali, gier komputerowych i, nazwijmy rzecz po imieniu, jest geekiem, śmiało możesz zainwestować w ekstrawaganckie gadżety związane z jego zainteresowaniami. Obecnie w Polsce jest już spora oferta tego typu przedmiotów. Znajdziesz więc spinki do mankietów z motywami z „Gwiezdnych Wojen”, bluzy, kubki, czapki z postaciami z seriali, a nawet ich mieszankami np. postacie z „Breaking Bad” jako zombie. Niektóre sklepy internetowe dają do dyspozycji swoim klientom specjalne narzędzia do samodzielnego wykreowania niepodwalnych, personalizowanych ubrań czy nadruków na przedmioty. Wbrew pozorom znalezienie idealnego prezentu dla ukochanego mężczyzny wcale nie jest trudne, bo kto wie o nim więcej niż Ty?