ZPRms.pl

Zawsze proste rozwiązania mieszkania i salonów

Nowinki branżowe

Nowe mieszkania deweloperskie we Wrocławiu

W ostatnich latach bardzo wiele osób decyduje się na zakup mieszkania od dewelopera zamiast zakup lokalu mieszkalnego z rynku pierwotnego. Z całą pewnością można stwierdzić, że zakup mieszkania od dewelopera ma szereg korzystnych aspektów, z którymi warto się zapoznać podczas podejmowania decyzji związanej z zakupem konkretnego mieszkania.

Dopasowanie do potrzeb

Zakup mieszkania od dewelopera z rynku pierwotnego to z całą pewnością bardzo dobre rozwiązanie dla wielu osób. Nowe mieszkania na Zakrzowie we Wrocławiu to bez wątpienia idealny wybór, ponieważ mają one szereg zalet. Przede wszystkim lokale mieszkalne kupowane od dewelopera są w bardzo dobry sposób dopasowane do potrzeb klientów, którzy się na nie decydują. Podczas wyboru konkretnego mieszkania nabywca ma możliwość wyboru szeregu różnych elementów z tym związanych. Wśród nich można na przykład wymienić lokalizację mieszkania, ale także jego wielkość.

Urządzenie na swój sposób

Kolejną zaletą zakupu mieszkania od dewelopera z całą pewnością jest możliwość jego urządzenia w taki sposób, jaki się podoba przyszłemu właścicielowi. Jest to bardzo istotny aspekt, ponieważ każdy człowiek pragnie mieszkać w odpowiednio do siebie dopasowanym lokalu mieszkalnym. Mieszkanie od dewelopera można urządzić od początku do końca tak jak się tego pragnie i nie trzeba zwracać uwagi na elementy, które już się w nim znajdowały, tak jak ma to miejsce w przypadku zakupu mieszkania z rynku wtórnego.

Czytaj także  Suszarka do rąk czy ręczniki papierowe, co lepiej sprawdza się w publicznej toalecie?

Atrakcyjna infrastruktura

Nowe mieszkania na Zakrzowie we Wrocławiu umieszczone są w okolicy z bardzo korzystną infrastrukturą, co jest kolejną zaletą dla potencjalnych klientów. Zazwyczaj na nowych osiedlach znajdują się wszystkie niezbędne do codziennego funkcjonowania sklepy oraz usługi, co jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Oprócz tego infrastruktura przydaje się w szczególny sposób rodzicom z dziećmi, ponieważ w okolicy lokalu mieszkalnego zazwyczaj można znaleźć żłobki, przedszkola oraz szkoły.

Rękojmia i gwarancja

Wśród różnego rodzaju zalet zakupu nowego lokalu mieszkalnego od dewelopera można również wymienić możliwość rękojmi, a także gwarancji. Jest to bardzo istotna kwestia, ponieważ w razie wystąpienia nieprzewidzianych sytuacji zawsze istnieje możliwość zgłoszenia ich do dewelopera. Takie rozwiązanie bardzo często nie jest obecne w przypadku zakupu mieszkania z rynku wtórnego od osoby prywatnej. Dlatego warto z niego skorzystać, jeśli tylko posiada się taką możliwość.

Ulga podatkowa

Zakup mieszkania od dewelopera możliwy jest również z zastosowaniem ulgi podatkowej. Podczas wykonywania czynności zakupu lokalu mieszkalnego w ten sposób nie ma konieczności opłacania podatku od czynności cywilnoprawnych, który może być stosunkowo sporą kwotą. W przypadku mieszkań zazwyczaj jest to dwa procent, dlatego kupując mieszkanie od dewelopera można w tym przypadku uzyskać sporą oszczędność pieniędzy. Dlatego jest to korzystne rozwiązanie.

Czytaj także  Najnowsze zasady archiwizacji dokumentów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *